Про нас

АН «ЯВОРИНА» – ПЕРША КОМПАНІЯ НА ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ
РЕГІОНАЛЬНОМУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ.  

Починаючи діяльність на ринку нерухомості з 1992 році, компанія поставила перед собою найвищі цілі і завдяки наполегливості, притаманній справжнім професіоналам, зуміла зайняти і втримати позицію лідера у цій галузі. За ці роки створено команду кваліфікованих спеціалістів, відпрацьовано сучасні ріелторські технології, і врешті накопичено величезний досвід.

Упродовж своєї діяльності АН «Яворина» веде цілеспрямовану роботу зі створення цивілізованого ринку нерухомості як у регіоні, так і в Україні в цілому. Важливим кроком у розвитку регіонального ринку нерухомості стало створення у 1995 році, за участю директора ТОВ «Яворина» Юрія Олександровича ВенгриновичаАсоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФН(р)У). З самого початку заснування АФН(р)У Юрій та Анатолій Венгриновичі були активними членами Асоціації. Юрій протягом багатьох років був Віце-президентом АФН(р)У, а Анатолій Головою Тернопільського відділення АФН(р)У. В даний час колектив агенції нерухомості "Яворина" є засновником Тернопільської Ріелторської Палати, яка увійшла до Об'єднання громадських організацій "Ріелторська Палата України".

Сьогодні агенція нерухомості «Яворина» – це визнана і авторитетна компанія, яка володіє стійкою репутацією надійного партнера. Розвивати і втілювати нові послуги, зберігаючи традиції та черпаючи досвід попередніх років – це головне призначення компанії.
Однією із особливостей діяльності агенції є те, що ТОВ «Яворина» першою в Тернополі на професійному рівні впровадила послугу щодо продажу нежитлової нерухомості. Та в результаті багаторічної ефективної роботи діапазон послуг компанії був суттєво розширений, що на сьогоднішній день дозволяє їй охоплювати практично всі сфери ринку нерухомості. 
Зокрема АН «Яворина» пропонує професійні послуги у таких сферах:

  • продаж комерційної та промислової нерухомості;
  • продаж квартир, приватних будинків, земельних ділянок.

Візитна картка АН «Яворина» - це надійність, професіоналізм, досвід, відповідальність. Адже фахівці з нерухомості компанії пройшли відповідне навчання і сертифікацію по програмі «Операції з житловою і нежитловою нерухомістю», а також сертифікацію Фонду державного майна України по наданню послуг, пов’язаних із приватизацією та реалізацією державного майна. Окрім того, АН «Яворина» неодноразово брала участь в сертифікації ріелторів з метою підвищення кваліфікації спеціалістів, гарантованого надання клієнтам якісних послуг з підготовки і проведення операцій з нерухомістю.

Щороку відбувається Національний Рейтинг «Найкращі ріелторські компанії України», який організовує Спілка Фахівців з нерухомого майна України та Ріелторська Палата УкраїниТернопільська Агенція нерухомості «Яворина» четвертий рік займає місце у топ-20 (2010 р. – 6-те місце, 2011 р. – 5-те місце, 2012 р. – 3-є місце, 2014 р. - 3-є місце, 2015 р. - 4-те місце).

Водночас в 2012 році АН "Яворина" взяла участь у Національному конкурсі "Професійне визнання" і в номінації "Кращий менеджер з комерційної нерухомості" стала менеджер нашої фірми Галина Дереш.

В 2014 році АН "Яворина" продовжила брати участь у Національному конкурсі "Професійне визнання" і нагороду за плідну працю, особистий внесок у розвиток цивілізованого розвитку ринку нерухомості отримав Венгринович Юрій Олександрович.

Однією із найважливіших подій року у світі бізнесу Тернополя є народний конкурс “Народний Бренд”. Його щорічно проводить Медіа Корпорація RIA. В номінації Агенція нерухомості Тернополя наша фірма "Яворина" визнана найкращою і отримала диплом переможця та відзнаку-статуетку "Народний Бренд-2011", "Народний Бренд-2012", "Народний Бренд-2013", "Народний Бренд-2014" та "Народний Бренд-2015".

«Яворина» розраховує на плідну взаємовигідну співпрацю зі своїми клієнтами. Основне завдання компанії – надавати високопрофесійні ріелторські послуги, забезпечувати клієнтам комфорт, юридичну безпеку і законність. Багато клієнтів звертаються до нас за рекомендацією та порадою своїх друзів, знайомих, родичів, які успішно вирішили свої питання з нерухомістю завдяки "Яворині". Саме тому девізом АН «Яворини» є: «Нас рекомендують друзям».

Сьогодні ТОВ «Яворина» є засновником Тернопільської Ріелторської Палати та співзасновником інших організацій, не пов’язаних з ринком нерухомості.