База відпочинку


Адреса: м.Теребовля, Тернопільська область
Операція: Продаж
Ціна: 3 627 540 UAH еквівалентно ( 150 000 USD). Покупці комісійних не сплачують!
Опис: площа будівель та споруд 1223 кв.м, площа земельної ділянки 2,4 га

 

Загальна площа: 1223 кв.м Електропостачання: ТП
Площа земельної ділянки: 2,4 га Водопостачання: свердловина
Стан: задовільний Каналізація: септик

База відпочинку розташована на відстані 32км від Тернополя по трасі міжнародного значення Львів – Тернопіль – Чернівці (500м від дороги).
Теребовля. Дзвінкі кришталеві обертони назви - додатковий стимул відвідати затишне містечко у центрі Тернопільського краю.
Тут є на що подивитись бажаючому вражень оку туриста. Не варто обмежувати себе хрестоматійним замком та кармелітським конвентом: є ще костел, церква, ратуша, елегантні та бундючні кам'яниці епохи зламу століть, цікавий некрополь неподалік краєзнавчого музею. Прикрашені скульптурами з червоного місцевого каменю склепи і cамотні гробівці навіюють своєрідну готичну атмосферу.
Казково гарне місто, яке звикло дарувати казку… До всього того у Теребовлі ще й розташована відома фабрика ялинкових прикрас.
Писати про Теребовлю можна довго і багато, та варто лише один раз побувати тут, щоб закохатись у неповторну красу містечка і мати бажання знову і знову повертатися.
А для більш вдалого та незабутнього відпочинку, для більш тривалого перебування у цьому куточку Тернопілля (та й у інших), є база відпочинку, про яку йде мова.
Розташована вона в унікальному в перспективі місці. Державна програма по відродженню регіону Тернопілля (замки, печери, духовні місця) передбачає туристичне «паломництво» в Тернопільський край як українських, так і закордонних гостей. Саме для відпочинку чи організації туристичного центру подібних комплексів такого типу в області одиниці, а попит на подібні послуги зростає з кожним днем.
Об’єкт знаходиться в живописному місці, у лісі, серед могутніх дерев та пахучих трав, куди не доходить шум цивілізації, що надає можливість повноцінно відпочити, надихатись свіжим цілющим повітрям, помилуватися краєвидом, послухати дзвінкий переспів птахів, отримати душевний комфорт та задоволення, що дуже важливо під час ефективного відпочинку. Рельєф горбистий, який нагадує наші українські Карпати і справляє враження відпочинку у гористій місцевості.
На території бази відпочинку розташовано 8 затишних будиночків для проживання (з них 4 на 16 місць, 2  на 7 місць, і готель п’ятимісний ), що дає можливість прийняти до 100 чоловік на добу. Споруди двоповерхові, цегляні, оздоблені каменем, дах – утеплений, металевий «сендвіч». Опалюються деревом (кахельні пічки, каміни). Для приготування їжі встановлені електроплити. В деяких будиночках наявні всі зручності.
Для повного відпочинку споруджено колибу, сауну, кафе, є літня естрада.
На території знаходяться склад, майстерня, гараж.
Нерухоме майно перебуває у приватній власності.
Однією із важливих принад бази відпочинку є можливість відновлення водойми (раніше тут було природне озеро).
Інженерно-технічні комунікації: електропостачання – ТП потужністю 630кВт, водопостачання – артсвердловина глибиною 180-200м, водонапірна башта, (трубопровід потребує ремонту); каналізація – септик; газопостачання відсутнє (200м від об’єкта -газопровід середнього тиску).
Земельна ділянка перебуває в оренді (договір оренди для обслуговування оздоровчого табору та бази відпочинку).
Територія не огороджена. Заїзд асфальтний. До будиночків викладені каменем алейки. Зроблено благоустрій.
Можливе призначення: оздоровчий табір, база відпочинку, бізнес-центр з готельно-розважальним комплексом.
Ціна договірна.

 

 

Пропозиція зацікавила вас ? Прошу зв'язатися зі мною
База відпочинку

Галина Дереш

Менеджер відділу комерційної нерухомості

Контакти
Мобільний телефон: (067) 350 34 37
Телефон:
(0352) 25 07 65
е-mail: svit1@yavoryna.te.ua

<--!>