НОВИНКА!!! Індивідуальний житловий будинок


Адреса: Польща, Криниця-Здруй
Операція: Продаж
Ціна: 10 165 940 UAH еквівалентно ( 355 000 EUR). Покупці комісійних не сплачують!
Опис: загальна площа - 300кв.м

Криниця-Здруй (Krynica-Zdrój) - бальнеологічний, грязьовий і гірськолижний курорт у Південній Польщі, у Сондецьких Бескидах. Криниця вважається однією з найкращих санаторних баз Польщі, яке розташоване поблизу словацького кордону, відрізняється своїм м'яким лікувальним кліматом, мінеральними водами та лікувальними грязями.   Питні бювети розташовані в будівлі сучасного й найбільшого в Польщі павільйону мінеральних вод на головній площі.
Найвідоміші гірськолижні комплекси розташовані на Яворині Криницькій і в Слотвинах. Узимку температура в горах в околицях Криниці коливається від -25 ˚С уночі до -10˚С удень, а товщина сніжного покрову сягає 190 см. На курорті працюють школи для лижників і любителів сноубордингу.
На Яворині функціонує найдовша й найсучасніша в Польщі канатна дорога (2200 м).
Яворина (Jaworzyna):
Зона для катання - 649-1114 м
Різниця висот - 465 м
Найдовша траса - 2620 м (сертифікат ФІС, освітлена, штучне засніження).
Лижний сезон відкривається в листопаді й закінчується в березні.
Улітку прихильників піших прогулянок чекають численні туристичні маршрути, а любителів гірських велосипедів - не менш привабливі гірські траси.
У Криниці також розташований центр зимових видів спорту: гірських та бігових лиж, сноубордингу. Безпосередньо в центрі курорту знаходиться санний тор Санкострада, який працює протягом року, і великий сучасний Палац зимових видів спорту з критим катком.
І в серці цього унікального містечка, за 50 метрів від витягу Генрік (Ośrodek narciarski Henryk-Ski ) знаходиться наш об'єкт по вул. Замковій (ulica Zamkowa).
Будинок розміщений на земельній ділянці площею 15,1 сотих.
Площа будинку: корисна - 153кв.м, загальна - біля 300кв.м.
На території чотири гаражі в окремо розташованому будинку.
Два поверхи, мансарда та повноцінна робоча зона в цоколі створюють найкращі умови для відпочинку і, якщо потрібно, для роботи.
Чотири спальні, чудова, повністю облаштована кухня, цілорічне джакузі на дворі, гірське повітря і неймовірні види з вікон чекають на вас!!!!
Можливе комерційне використання будинку для здачі в оренду відпочиваючим. Середня орендна плата такого будинку становить 300-400 євро в добу.

Пропозиція зацікавила вас ? Прошу зв'язатися зі мною
НОВИНКА!!! Індивідуальний житловий будинок

Тетяна Іванюк

Менеджер відділу житлової нерухомості

Контакти
Мобільний телефон: (067) 354 61 36
Телефон:
(0352) 52 10 67
е-mail: home1@yavoryna.te.ua

<--!>