Придорожній заклад громадського харчування


Адреса: Тернопільський район, с.Смиківці
Операція: Продаж
Ціна: 3 197 363 UAH еквівалентно ( 129 000 USD). Покупці комісійних не сплачують!
Опис: загальна площа 261,8 кв.м

 

 

Рік забудови: 1997; 2007  Опалення: автономне, двоконтурний котел
Корисна площа: 200кв.м Каналізація: 2 септики
Стан: добрий Кондиціонування: кондиціонер (зала)
Електропостачання: ТП, потужність 5кВт Вентиляція: примусово-витяжна (кухня)
Водопостачання: свердловина Відеоспостереження: так
Газопостачання: ГРП Сигналізація: пожежна, охоронна

Бар «Старий двір», який славиться найсмачнішим пловом, шашликом та реберцями,  розташований на виїзді з міста Тернополя в приміському селі Смиківці, 5 км від Тернополя на трасі М12 Стрий-Знам’янка (1-ша лінія). .
Рухаючись по дорозі ви обов’язково звернете увагу на привабливі будиночки придорожнього закладу громадського харчування та широко розчахнуті ворота, які гостинно запрошують відвідувачів. На території розташовані будівлі та альтанки, в яких приймають та пригощають відвідувачів вже понад двадцять років.
В цьому закладі завжди людно (хоч і розташований він не в обласному центрі), проте його місце розташування саме й приваблює тим, що тут можна усамітнитися для ділової зустрічі чи романтичного побачення, відпочити під час подорожі чи після робочого дня, тижня. Водночас бар може прийняти  близько 180 гостей (окрім зимового періоду).
Організація бенкету, бiзнес-ланчу, вечірки, корпоративного свята, відвідин туристами, сімейного обіду, невеличкого весілля, зустрічі з діловими партнерами – всі ці послуги можливі в цьому закладі громадського харчування. Тому, якщо ви розумієтесь на веденні ресторанного бізнесу, то ця пропозиція саме для вас! А ще цей об’єкт, а саме земельна ділянка, цікава тим, що вона знаходиться на 1-шій лінії потужної автотраси, що дає можливість ведення будь-яких напрямків бізнесу.
На території закладу стоять окремо розташовані приміщення.
Загальна площа 261,8кв.м. Одноповерхова будівля площею 79,1кв.м, в якій знаходиться бар для відвідування невеликої кількості гостей. Поруч одноповерхова будівля з мансардним приміщенням. Площа 158кв.м.
На 1-му поверсі цієї будівлі (площа 84,9кв.м) велика зала для гостей, два санвузла. Продуманий затишний інтер'єр, виконаний в національному стилі, створює чудову атмосферу відпочинку. Меблі з натурального дерева доповнюють незабутні враження від інтер’єру. Підлога – керамічна плитка, стіни – дерево, стелі – дерев’яне оздоблення.Мансардний поверх (площа 67,8кв.м) оздоблений натуральним деревом. Тут розташовано 3 невеличиких зали для комфортного відпочинку, санвузол. Підлога – керамічна плитка.
Територія огороджена, впорядкована. Бруківка.
Земельна ділянка 0,12га (державний акт на право власності).
Є місця для паркування авто.
Бар «Старий двір» відповідає усім вимогам та стандартам.

Продається готовий бізнес – заклад громадського харчування.

Пропозиція зацікавила вас ? Прошу зв'язатися зі мною
Придорожній заклад громадського харчування

Галина Дереш

Менеджер відділу комерційної нерухомості

Контакти
Мобільний телефон: (067) 350 34 37
Телефон:
(0352) 25 07 65
е-mail: svit1@yavoryna.te.ua

<--!>