Про компанію

Починаючи діяльність на ринку нерухомості з 1992 році, компанія поставила перед собою найвищі цілі і, завдяки наполегливості, притаманній справжнім професіоналам, зуміла зайняти і втримати позицію лідера у цій галузі. За ці роки створено команду кваліфікованих спеціалістів, відпрацьовано сучасні ріелторські технології і накопичено величезний досвід.

Упродовж своєї діяльності АН «Яворина» веде цілеспрямовану роботу з вдосконалення цивілізованого ринку нерухомості як у регіоні, так і в Україні загалом. Важливим кроком у розвитку регіонального ринку нерухомості стало створення у 1995 році, за участю директора ТОВ «Яворина» Юрія Олександровича Венгриновича, Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФН(р)У). З самого початку заснування АФН(р)У Юрій та Анатолій Венгриновичі були активними членами Асоціації. Юрій протягом багатьох років був Віце-президентом АФН(р)У, а Анатолій Головою Тернопільського відділення АФН(р)У. На даний час колектив агенції нерухомості “Яворина” є засновником Тернопільської Ріелторської Палати, яка увійшла до Об’єднання громадських організацій “Ріелторська Палата України”.

Сьогодні агенція нерухомості «Яворина» – це визнана і авторитетна компанія, яка володіє стійкою репутацією надійного партнера. Розвивати і втілювати нові послуги, зберігаючи традиції та черпаючи досвід попередніх років – основне призначення компанії.

Однією із особливостей діяльності агенції є те, що ТОВ «Яворина» першою в Тернополі на професійному рівні впровадила послугу щодо продажу нежитлової нерухомості. Та в результаті багаторічної ефективної роботи діапазон послуг компанії був суттєво розширений, що на сьогодні дозволяє їй охоплювати практично всі сфери ринку нерухомості.

Зокрема АН «Яворина» пропонує професійні послуги у таких сферах:

продаж комерційної та промислової нерухомості;

продаж квартир, приватних будинків, земельних ділянок.

Візитна картка АН «Яворина» – це надійність, професіоналізм, досвід, відповідальність. Адже фахівці з нерухомості компанії пройшли відповідне навчання і сертифікацію з програми «Операції з житловою і нежитловою нерухомістю», а також сертифікацію Фонду державного майна України по наданню послуг, пов’язаних із приватизацією та реалізацією державного майна. Окрім того, АН «Яворина» неодноразово брала участь в сертифікації ріелторів з метою підвищення кваліфікації спеціалістів, гарантованого надання клієнтам якісних послуг з підготовки і проведення операцій з нерухомістю.

Неодноразово агенція нерухомості “Яворина” була визнана найкращою в Національному Рейтингу «Найкращі ріелторські компанії України», Національному конкурсі “Професійне визнання” і в номінації “Кращий менеджер з комерційної нерухомості”, отримувала дипломи переможця та відзнаку-статуетку “Народний Бренд”.

АН «Яворина» розраховує на плідну взаємовигідну співпрацю зі своїми клієнтами. Основне завдання компанії – надавати високопрофесійні ріелторські послуги, забезпечувати клієнтам комфорт, юридичну безпеку і законність. Багато клієнтів звертаються до нас за рекомендацією та порадою своїх друзів, знайомих, родичів, які успішно вирішили свої питання з нерухомістю завдяки “Яворині”. Саме тому девізом АН «Яворини» є: «Нас рекомендують друзям».