Система роботи

Ріелторська послуга буде актуальною завжди, а в кризу – особливо. Як буде змінюватися ціна,  ніхто наперед передбачити не може. Та люди живуть сьогодні і саме сьогодні, а не колись там. Клієнти повинні звертатись до ріелтора, довіряти йому, щоб він  зробив максимально можливе: продав об’єкт власника за максимально можливою на даний час ціною, а для покупця підібрав найкращий об’єкт в його ціновиму діапазоні. Не найдешевший, а найкращий!

 

ПРОДАЄМО ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ:

  • Працюємо лише за договором і представляємо інтереси лише однієї сторони.
  • При зустрічі й взаємній симпатії визначаємо мотивацію власника й підписуємо письмовий ексклюзивний договір.
  • Узгоджуємо комплекс робіт з підготовки об’єкта до продажу та готуємо необхідні документи для оформлення договору відчуження в нотаріуса.

 

Рекламуємо і просуваємо

 Мета рекламидонесення інформації різними способами для створення максимально можливого попиту та залучення клієнтів.

Властивістю будь-якого товару є його вартість.

Тому, на першому етапі проводимо аналітичний огляд для визначення, в якому ціновому діапазоні є попит на цей об’єкт.

Після визначення правильної стартової ціни, аналізу цільової аудиторії, затверджуємо маркетинговий план, згідно якого будемо діяти протягом часу експозиції об’єкта.

Покази проводимо в попередньо узгоджений з власником час.  Надаємо всі документи,  відповідаємо на запитання покупців, ведемо діалог.

Керуємо попитом

Ми пропонуємо зацікавленим покупцям залишати пропозиції в письмовому вигляді, так звану оферту.

Практика показує, що з певної кількості клієнтів, які побували на огляді, є 2-3 зацікавлених покупці, готових платити максимальну ціну.

Питання торгів дуже делікатне, яке вимагає навичок ведення переговорів. Одним з основних завдань ріелтора – обговорити і зафіксувати деталі угоди на найбільш вигідних для замовника умовах.

Підготовка до укладання договору, як правило, не займає багато часу: все перевірено заздалегідь.

 

ДОПОМАГАЄМО КУПИТИ

 Принцип такий же: довірливі відносини, взаєморозуміння і симпатія.

Заповнюємо анкету покупця. Після підписання договору аналізуємо, обговорюємо, складаємо план пошуку найкращої нерухомості. В зручному форматі для клієнтів дивимося лише варіанти, які влаштовують покупця. Ведемо переговори, готуємо угоду про перехід права власності.

 

ЗДАЄМО В ОРЕНДУ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ

 Принцип такий же, що і продаж, але весь процес займає менше часу.

Існують і альтернативні шляхи проведення операцій з нерухомістю, наприклад, навчитися продавати нерухомість самостійно, але?