Продаж

Нерухомість – це унікальний товар,  який продається за максимально можливою ціною не тільки рекламою чи наявністю бази даних, а професійним продавцем, який володіє непростими технологіями і тонкими інструментами створення, утримання, концентрації і тактовного управління попитом, внаслідок якого визначається саме той покупець, якому об’єкт сподобався і підходить найбільше. Відповідно, він і заплатить максимальну ціну за цей об’єкт.

Конкуренція між нами, ріелторами, закінчується в той момент, коли хтось із нас, випередивши інших і довівши свої переваги, підписав ексклюзивний договір з власником. А після цього – кооперація, співпраця і партнерські продажі.

Саме так можна ефективно задовільнити побажання продавця, використавши напрацьовані технології, представивши маркетинговий план, забезпечивши необхідний попит на його об’єкт, позбавивши покупця можливості торгуватися на зниження ціни, продавця від марафону декількох агенцій нерухомості.  Якщо все проведено максимально коректно, ріелтор, запроваджуючи технологію найкращої запропонованої ціни, продасть об’єкт за ціною, що перевищує ринкову. Ось коли ріелтор чесно відпрацював свої комісійні!